RN50E1180FRSL
MFR.Part #
RN50E1180FRSL
JLCPCB Part #
C1806681
Description
-65℃~+175℃ 118Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors