RN50E1131FBSL
MFR.Part #
RN50E1131FBSL
JLCPCB Part #
C1426108
Description
-65℃~+175℃ 1.13kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors