RN50C9530FRE6
MFR.Part #
RN50C9530FRE6
JLCPCB Part #
C1773215
Description
-65℃~+175℃ 50mW 953Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors