RN50C9311FRE6
MFR.Part #
RN50C9311FRE6
JLCPCB Part #
C1779898
Description
-65℃~+175℃ 50mW 9.31kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors