RN50C89R8BBSL
MFR.Part #
RN50C89R8BBSL
JLCPCB Part #
C3461375
Description
-65℃~+175℃ 50mW 89.8Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors