RN50C8252FB14
MFR.Part #
RN50C8252FB14
JLCPCB Part #
C1413299
Description
-65℃~+175℃ 50mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors