RN50C7681FRE6
MFR.Part #
RN50C7681FRE6
JLCPCB Part #
C1779807
Description
-65℃~+175℃ 50mW 7.68kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors