RN50C75R0FBSL
MFR.Part #
RN50C75R0FBSL
JLCPCB Part #
C1425963
Description
-65℃~+175℃ 50mW 75Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors