RN50C68R1BRE6
MFR.Part #
RN50C68R1BRE6
JLCPCB Part #
C1798833
Description
-65℃~+175℃ 50mW 68.1Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors