RN50C68R1BB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN50C68R1BB14
JLCPCB Part #
C3438854
Package
Plugin,D1.6xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 50mW 68.1Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors