RN50C6810FB14
MFR.Part #
RN50C6810FB14
JLCPCB Part #
C1413369
Description
-65℃~+175℃ 50mW 681Ω Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors