RN50C6732BB14
MFR.Part #
RN50C6732BB14
JLCPCB Part #
C1424378
Description
-65℃~+175℃ 50mW 67.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors