RN50C66R5FB14
MFR.Part #
RN50C66R5FB14
JLCPCB Part #
C1414417
Description
-65℃~+175℃ 50mW 66.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors