RN50C61R9BRE6
MFR.Part #
RN50C61R9BRE6
JLCPCB Part #
C1798807
Description
-65℃~+175℃ 50mW 61.9Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors