RN50C6040FBSL
MFR.Part #
RN50C6040FBSL
JLCPCB Part #
C1425795
Description
-65℃~+175℃ 50mW 604Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors