RN50C54R9FRE6
MFR.Part #
RN50C54R9FRE6
JLCPCB Part #
C1780561
Description
-65℃~+175℃ 50mW 54.9Ω Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors