RN50C5491FRSL
MFR.Part #
RN50C5491FRSL
JLCPCB Part #
C3439695
Description
-65℃~+175℃ 5.49kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors