RN50C4991BR36
MFR.Part #
RN50C4991BR36
JLCPCB Part #
C1798459
Description
-65℃~+175℃ 4.99kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors