RN50C4872FRE6
MFR.Part #
RN50C4872FRE6
JLCPCB Part #
C1779926
Description
-65℃~+175℃ 48.7kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors