RN50C47R5FRE6
MFR.Part #
RN50C47R5FRE6
JLCPCB Part #
C1780136
Description
-65℃~+175℃ 47.5Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors