RN50C4753FRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN50C4753FRE6
JLCPCB Part #
C1788446
Package
Plugin,D1.6xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 475kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors