RN50C4752BBSL
MFR.Part #
RN50C4752BBSL
JLCPCB Part #
C1432146
Description
-65℃~+175℃ 47.5kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors