RN50C4703BRE6
MFR.Part #
RN50C4703BRE6
JLCPCB Part #
C3438266
Description
-65℃~+175℃ 470kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors