RN50C4530FBSL
MFR.Part #
RN50C4530FBSL
JLCPCB Part #
C3570774
Description
-65℃~+175℃ 453Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors