RN50C43R2FB14
MFR.Part #
RN50C43R2FB14
JLCPCB Part #
C1414398
Description
-65℃~+175℃ 43.2Ω 50mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors