RN50C42R2FRE6
MFR.Part #
RN50C42R2FRE6
JLCPCB Part #
C1780185
Description
-65℃~+175℃ 42.2Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors