RN50C4221FRE6
MFR.Part #
RN50C4221FRE6
JLCPCB Part #
C1779747
Description
-65℃~+175℃ 4.22kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors