RN50C37R4FRSL
MFR.Part #
RN50C37R4FRSL
JLCPCB Part #
C3538345
Description
-65℃~+175℃ 37.4Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors