RN50C34R8FB14
MFR.Part #
RN50C34R8FB14
JLCPCB Part #
C3392145
Description
-65℃~+175℃ 34.8Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors