RN50C3480FRSL
MFR.Part #
RN50C3480FRSL
JLCPCB Part #
C1824812
Description
-65℃~+175℃ 348Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors