RN50C3242FR36
MFR.Part #
RN50C3242FR36
JLCPCB Part #
C1806012
Description
-65℃~+175℃ 32.4kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors