RN50C3240FB14
MFR.Part #
RN50C3240FB14
JLCPCB Part #
C3576119
Description
-65℃~+175℃ 324Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors