RN50C2742FR36
MFR.Part #
RN50C2742FR36
JLCPCB Part #
C1806000
Description
-65℃~+175℃ 27.4kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors