RN50C2491BRSL
MFR.Part #
RN50C2491BRSL
JLCPCB Part #
C1809422
Description
-65℃~+175℃ 2.49kΩ 50mW Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors