RN50C22R6FRSL
MFR.Part #
RN50C22R6FRSL
JLCPCB Part #
C3416167
Description
-65℃~+175℃ 22.6Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors