RN50C2262FRE6
MFR.Part #
RN50C2262FRE6
JLCPCB Part #
C1779644
Description
-65℃~+175℃ 22.6kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors