RN50C2261FBSL
MFR.Part #
RN50C2261FBSL
JLCPCB Part #
C1425658
Description
-65℃~+175℃ 2.26kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors