RN50C2051FRSL
MFR.Part #
RN50C2051FRSL
JLCPCB Part #
C3556434
Description
-65℃~+175℃ 2.05kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors