RN50C18R7FB14
MFR.Part #
RN50C18R7FB14
JLCPCB Part #
C3406322
Description
-65℃~+175℃ 18.7Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors