RN50C18R1FB14
MFR.Part #
RN50C18R1FB14
JLCPCB Part #
C3501705
Description
-65℃~+175℃ 18.1Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors