RN50C1822FR36
MFR.Part #
RN50C1822FR36
JLCPCB Part #
C1779528
Description
-65℃~+175℃ 18.2kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors