RN50C1822FBSL
MFR.Part #
RN50C1822FBSL
JLCPCB Part #
C1426068
Description
-65℃~+175℃ 18.2kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors