RN50C1693FB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN50C1693FB14
JLCPCB Part #
C3408803
Package
Plugin,D1.6xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 169kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors