RN50C1651FRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN50C1651FRE6
JLCPCB Part #
C1779958
Package
Plugin,D1.6xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 1.65kΩ 50mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors