RN50C1521BR36
MFR.Part #
RN50C1521BR36
JLCPCB Part #
C1798477
Description
-65℃~+175℃ 1.52kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors