RN50C1470FRSL
MFR.Part #
RN50C1470FRSL
JLCPCB Part #
C1796055
Description
-65℃~+175℃ 147Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors