RN50C1421BRSL
MFR.Part #
RN50C1421BRSL
JLCPCB Part #
C1812294
Description
-65℃~+175℃ 1.42kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors