RN50C12R4FBSL
MFR.Part #
RN50C12R4FBSL
JLCPCB Part #
C3569234
Description
-65℃~+175℃ 12.4Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors