RN50C1201BRE6
MFR.Part #
RN50C1201BRE6
JLCPCB Part #
C1798842
Description
-65℃~+175℃ 1.2kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors