RN50C1151FB14
MFR.Part #
RN50C1151FB14
JLCPCB Part #
C1413698
Description
-65℃~+175℃ 1.15kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors